01

BAŞARIMIZ

Kozmetik sektöründe kullanıcıların dikkat ettiği en başlıca özellik kullanacakları ürünün hem kaliteli hem de bütçelerine uygun olmasıdır. Ve şunu çok iyi biliyoruz ki makyaj hayatımızda çok önemli bir yer teşkil etmekte. Bizler Makyaj Mağazası olarak amacımız sizlere, mağazamızda abartılı çeşitler sunmak değil, gerçek kalitede ve kullanıcıların beğenisini kazanan ürünleri sunmaktır.

Pe ki bunu nasıl mı başarıyoruz? Firmamızda bütün markaları barındırmak yerine, üretim alanlarını ziyaret ettiğimiz ve kalite testlerine katılarak raporlarını incelediğimiz firmaların ürünlerini sizlere sunmayı tercih ediyoruz. Bununla da yetinmeyip kullanıcılar üzerinde yapmış olduğumuz anket sonuçlarıyla gözetimlerimizin sonuçlarını doğruluyoruz.

sign-2-175x38

İLKELERİMİZ

ÇALIŞMA AŞAMALARIMIZ
kalite

KALİTE

ÜRÜN KONTROLÜ
fiyat-çalışması

BÜTÇE

FİYAT İNDİRİMİ
memnuniyet

MEMNUNİYET

MUTLU ALIŞVERİŞ

02

MEMNUNİYET

Firmaları dolaştık, ürünlerimizi seçtik, kalite kontrolünü başarıyla tamamladık ve şimdi sıra ürün fiyatlarını en aza indirgeyip, kullanıcı memnuniyetini arttırmaya geldi. Bunun içinde mevcut üretici firmalar ile yapmış olduğumuz anlaşmalar gereği toptan ve perakendeci maliyetlerinin ürünler üzerindeki ağırlığı kaldırarak sizlere daha uygun koşullarda sunmak olduğunu düşünüyoruz.Ve bu noktada da sizleri müşteri memnuniyetiyle buluşturuyoruz.

Mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerin kaliteleri hakkında bilmeniz gereken bir şey daha! Satın aldığınız ürünlerinizin üzerindeki kare kodu telefonunuzla okutarak, ürün kontrolü sağlayabilirsiniz. Eğer sipariş verdiğiniz ürün haricindeki bir ürün adresinize ulaşırsa, müşteri temsilcilerimizi arayarak ürün değişimi işleminizi ücretsiz ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Makyaj Mağazasında satılan ürünlerin Helal sertifikasına uygunluğu olduğundan güvenle alabilir ve kullanabilirsiniz.