Kylie Cosmetics Lip kit Paketi Nedir, Nasıl Kullanılır?

Ultra uzun ömürlü dudak kalemi, çok kolay ve rahat bir uygulama için, dudaklar arasında kayan kremsi bir dokuya sahiptir. Dudak Kalemi, standart boyutlu kalem tıraşların bir çoğunda kolaylıkla açılır. Bu işlemi sadece ihtiyacınız olduğunda yapınız! Mat Likit Ruj, mat bir dudak için yüksek yoğunluklu pigmente sahiptir. Uzun süre kalıcılığı ile, dudaklarınızı kurutmayan rahat, yumuşak ve ipeksi his veren nemlendiricili bileşenler içerir.

Ürün Açıklaması

Kylie Cosmetics Dudak Seti, mükemmel ‘Kylie Dudakları’ yaratmanızı sağlar. Her Dudak Seti, Mat Sıvı Dudak Ruju ve eşleşen Dudak Kalemi ile birlikte gelir.

Kylie Dudak Kalemi
Ultra uzun ömürlü dudak kalemi, çok kolay ve rahat bir uygulama için, dudaklar arasında kayan kremsi bir dokuya sahiptir. Dudak Kalemi, standart boyutlu kalem tıraşların bir çoğunda kolaylıkla açılır. Bu işlemi sadece ihtiyacınız olduğunda yapınız!

Kylie Mat Sıvı Dudak Ruju
Mat Likit Ruj, mat bir dudak için yüksek yoğunluklu pigmente sahiptir. Uzun süre kalıcılığı ile, dudaklarınızı kurutmayan rahat, yumuşak ve ipeksi his veren nemlendiricili bileşenler içerir.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir